Звернення на “гарячу лінію”: На Херсонщині рейдери захопили бази відпочинку

Звернення на “гарячу лінію”: На Херсонщині рейдери захопили бази відпочинку


У межах роботи “гарячої лінії” для захисту бізнесу Депконтролю стало відомо про можливі факти рейдерства у Херсонській області.

Підприємець Л. Аврамков повідомив про те, що у 2016 році група осіб рейдерським шляхом захопила земельну ділянку та майнові комплекси прибережної зони Чорного моря у смт. Лазурне Скадовського району.

Заявник є засновником приватних підприємств “Сатурн” та “Устричне”. У 2008 році, за його словами, він уклав з Лазурненською сільською радою договір оренди земельної ділянки. У подальшому, за рахунок власних коштів збудував базу відпочинку із об’єктами інфраструктури “Oasis beach club”.

Однак, у 2016 році рейдери шахрайським шляхом оформили договір суборенди земельної ділянки, повідомив бізнесмен. Він заявив про те, що на підставі цього документу на даний час у житлових приміщеннях комплексу відпочинку проживають “громадяни спортивної статури та фактично не допускають на територію його власників”.

МДО “Депутатський контроль” ініціює перевірку цих фактів. Закликаємо правоохоронні органи втрутитися в ситуацію та повернути законному власнику його майно.

Малий та середній бізнес повсюдно в Україні потерпає від шахрайських дій рейдерів. Дуже часто таке відбувається на фоні бездіяльності місцевих органів влади та правоохоронців. Мета Депконтролю – захистити чесний бізнес задля розвитку країни“, – прокоментував Голова Секретаріату “Депутатського контролю” Вадим Руденко.

Нагадаємо,  Депконтроль відкрив в Україні “гарячу лінію” для захисту бізнесу.


Телефон “гарячої лінії” для захисту бізнесу:

044 251 6060

Е-mail: anticor@depcontrol.org

Також ви можете надіслати своє звернення та документи на адресу:

01001, Київ, вул. Грушевського, 10