За сприяння Депконтролю підприємству повернули незаконно конфісковану техніку

За сприяння Депконтролю підприємству повернули незаконно конфісковану техніку


12 травня за сприяння МДО “Депутатський контроль” слідчі Національної поліції м. Києва нарешті повернули підприємству ТОВ “Еко-Eкспрес” незаконно вилучені носії інформації та офісну технiку.

Як повідомлялось раніше, окремі посадовці столичного управління Національної поліції перевищили свої повноваження під час проведення обшуку на даному підприємстві, а згодом відмовлялися виконати постанову суду про повернення незаконно вилученої техніки.

В результаті депутатських звернень, направлених членом Депконтролю Віталієм Купрієм очільникам прокуратури та Нацполіції м. Києва Роману Говді та Андрію Крищенко, права підприємців були поновлені, рішення суду виконане, комп’ютерна техніка повернута.

Стосовно слідчого Національної поліції міста Києва Морозова С.С. розпочата службова перевірка.

«В середині квітня до мене звернулись працівники ТОВ «Еко-Експрес» щодо слідчого Головного управління Нацполіції в місті Києві Станіслава Морозова, який умисно не виконує ухвалу суду. Цим самим він вчиняє злочин, передбачений частиною 3 статті 382 Кримінального кодексу, оскільки ухвала набрала законної сили», – говорить Віталій Купрій. «Хочу звуважити, що такі дії є незаконними і суперечать вимогам статті 86 Кримінально-процесуального Кодексу України, а у його діях є склад злочинів – невиконання рішення суду, перевищення влади та протидія законній господарській діяльності. Тому я не міг залишитись осторонь цієї ситуації. Радий що нам вдалося відновити справедливість», – сказав народний депутат.

Голова ГО “Депутатський контроль” Вадим Руденко подякував Андрію Крищенко та Роману Говді за оперативне реагування на депутатські звернення та сприяння у відновленні справедливості.

“МДО «Депутатський контроль» приділяє особливу увагу захисту малого та середнього бізнесу від нападків рейдерів, хабарництва посадовців та протиправних дій правоохоронців. Наше завдання поляга в тому, щоб спростити умови ведення бізнесу в Україні, а за потреби – надавати йому захист. І даний випадок із ТОВ «Еко-Експрес» – яскраве свідчення необхідності та ефективності нашої роботи», – зазначив Вадим Руденко.