“Є – безвіз!” Думка членів Депконтролю.

“Є – безвіз!” Думка членів Депконтролю.


В ніч з суботи на неділю, поступово, в п’ять етапів, для України запрацював безвізовий режим з країнами Шенгенської зони.

Багатоетапність була через велику протяжність у часових поясах територій країн Європи, що надали нам безвіз з 11 червня по місцевому часу, від Болгарії та Румунії до Ісландії та Гренландії.

Комментарі цієї важливої події на власних сторінках у фейсбуці – від народних депутатів України, членів Депконтролю:

“Зустрічай #БезВіз, Україно!!! Це – спільна перемога!” – висловився передвечір безвізу Віталій Корчик.

Ігор Артюшенко, з приводу цієї події, поділився згадками про те, як він з однодумцями ще десять років тому у Запоріжжі боролися за євроїдеї, як важко там це було тоді робити і скільки всього прийшлось країні пережити на цьому шляху.

“Але, як і казав раніше, час працює на Україну. Потроху виростаємо, одужуємо і перемагаємо)))”, – зазначив народний депутат. “Дай Боже прожити ще з 10 років і побачити справжню Україну: вільну, справедливу та заможну”, – побажав всім І.Артюшенко.

“Безвіз – це досягнення … українського народу, який скинув Януковича і для захисту європейської України віддав тисячі життів у війні з агресором!” – впевнений Віталій Купрій.

“Мы стали частью огромного сообщества, для которого демократия, свобода, прогресс, гражданское общество — это не пустые слова.
Ради них мы вышли на Майдан, ради них теряли тогда друзей и соратников. Ради этого сегодня стоим на рубежах АТО.
Украине предстоит еще много перемен, работы над ошибками, маленьких и больших побед, но сегодня мы сделали огромный шаг вперед!” – вважає Євген Дейдей.