Якими повинні бути перші кроки Голови Донецької ОДА?

Якими повинні бути перші кроки Голови Донецької ОДА?


11 червня Президент України Петро Порошенко відправив у відставку Олександра Кіхтенка та призначив новим головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського. Юрист за освітою, тричі обирався в парламент, але на останніх виборах в Раду не пройшов, і у серпні 2014 відправився сержантом в зону АТО. У січні демобілізувався і очолив підрозділ Генпрокуратури з розслідування корупційних злочинів.

kupriyЧлен МДО «Депутатський контроль» Віталій Купрій (позапартійний): «Мені важко оцінити кадрову політику Петра Порошенка, для мене вона не зрозуміла. Але вважаю, що у такий складний час, головою Донецької ОДА повинна бути більш сильна людина. Проте бажаю Жебрівському, щоб все вдалося, адже на нього лягає велика відповідальність. У будь-якому разі, кадровий провал – це провал України, а не Президента».

 

 

 

поляковЧлен МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков (фракції «Народний фронт»): «Важливо, щоб частина Донецької області, яка не підконтрольна Україні побачила, що українська Донеччина живе набагато краще. Це перше, на що новий губернатор повинен звернути увагу. Наступне питання – це подолання контрабанди в регіоні, адже її рівень зашкалює. Жебрівський повинен працювати не гірше Москаля на Луганщині».

 

 

 

sil1Співголова МДО «Депутатський контроль» Денис Силантьєв (фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»): «Новий губернатор пропонує оголосити амністію членам ДНР. Ситуація, взагалі, складна. Ми розуміємо, що керувати таким проблемним регіоном – це робота, яка базуватиметься на спробах і помилках. Тому хочу побажати йому сил, мудрості, терпіння. Оцінювати його діяльність будемо вже з перших результатів».

 

 

 

Нагадаємо, Павло Жебрівський народився 21 березня 1962, с. НемиринціРужинський районЖитомирська область. В березні 2009 року зібрав команду однодумців і створив політичну партію «Українська платформа». Згодом став ініціатором об’єднання з Українською республіканською партією «Собор»: внаслідок злиття партійні ряди посилили інші націонал-демократи, а Павло Жебрівський очолив партію Українська платформа «Собор».