Як працює приймальня депутата Лубінця у Волновасі: репортаж

Як працює приймальня депутата Лубінця у Волновасі: репортаж


Активісти руху “Сильні громади” у рамках аналізу  діяльності народних депутатів відвідали у Донецькій області волноваську приймальню члена МДО “Депутатський контроль” Дмитра Лубінця, який пройшов до Верховної Ради по округу №60.

Діяльність приймальні Лубінця, яка знаходиться у будівлі РДА (кімн.121), оцінили позитивно. Як зазначається, окрім особистих зустрічей звернення до приймальні надходять через соцмережі. Всього за час існування приймальні помічникам депутата вдалось прийняти близько 1000 осіб. Хоча зізнаються, що поки допомогти повною мірою вдається не всім.

“Причина криється часто у недосконалості законодавства, колізіях правових норм. А часто проблема просто у браку коштів. Проте, Дмитро Валерійович завжди намагається знайти вихід. Особливо, коли справа стосується дітей”, – прокоментувала ситуацію помічниця депутата Інесса Ян-Косьміна.

Вона розповіла, що виборці, в основному, звертаються до депутата за допомогою з питань оформлення субсидій, надання фінансової (гуманітарної) допомоги, придбання твердого палива в зимовий період, нарахування платежів за комунальні послуги. Також скажраться на дії чи бездіяльність органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій, просять допомоги в оформленні документів тощо.

фото-1-6

Кошти на вирішення проблем знаходять не завжди, але за фінансовою допомогою люди звертаються кожного дня. Задовольняють лише окремі звернення. Народний депутат часто виділяє кошти на придбання необхідного технічного обладнання, спортивного знаряддя та інших речей, які сприяють вирішенню соціальних питань, особливо тих, що стосуються дітей.

Депутат Дмитро Лубінець буває на території округу кожного місяця.

“Робота приймальні справляє позитивне враження, бо функціонує вона за графіком, і тут нікому не відмовляють у спілкуванні. В свою чергу, ми сподіваємось, що народні обранці у Донецькій області сумлінно намагатимуться покращити життя тих, хто довірив їм свій голос, не дивлячись на колізії у державі та складні політичні обставини”, – зазначають координатори “Сильних громад”.