Віталій Купрій: «Україна повинна на законодавчому рівні посилити відповідальність за корупційні злочини у судовій системі»

Віталій Купрій: «Україна повинна на законодавчому рівні посилити відповідальність за корупційні злочини у судовій системі»


26 лютого у Національному авіаційному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція з юриспруденції на тему: «Правова реформа в сучасних умовах: досягнення і перспективи».

На заході обговорили  важливі теми щодо реалізації права на справедливий суд, реформи суддівського корпусу, вдосконалення процесуального законодавства в контексті судової реформи в Україні.

На прес-конференції були присутні народні депутати України, члени МДО «Депутатський контроль»  Віталій Купрій та Андрій Шинькович, а також високоповажні іноземні гості та представники ЗМІ.

Члени об’єднання виступили зі вступним словом. Зокрема Віталій Купрій прокоментував реформи у Нацполіції  і зауважив, що це лише початковий етап і надалі необхідно не зупинятися на зробленому. Також парламентар розповів про грузинські реформи у правоохоронній системі і наголосив, що Україні варто переймати їх досвід.

«Одна із найголовніших причин корупції у верхівках влади – це недосконалість українського законодавства. Україна повинна прийняти жорсткі міри і на законодавчому рівні посилити відповідальність за корупційні злочини. Саме розробкою таких законопроектів і займається Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності»,наголосив народний обранець.

У свою чергу Андрій Шинькович наголосив на діяльності «Депутатського контролю»,  і зауважив важливість антикорупційної боротьби, яку веде об’єднання.

«Я вважаю, що боротися з корупцією потрібно не патріотичними гаслами, а відповідними справами. Адже у корупції є свої імена. І знизити її прояви можна за допомогою мінімізації людського фактору, очищаючи різні структури від чиновників-корупціонерів»,підкреслив парламентар.