Відсутність керівництва на державному залізничному підприємстві призводить до відмивання державних коштів

Відсутність керівництва на державному залізничному підприємстві призводить до відмивання державних коштів


У ПрАТ «Київ-Дніпровському міжгалузевому підприємстві промислового залізничного транспорту» уже протягом 10 років під час проведення тендерів відмиваються державні кошти. Про це, вчора, під час виступу на брифінгу у Верховній Раді України, заявив народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея.

ПрАТ «Київ – Дніпровське МППЗТ» в обороті має до мільярда гривень і обслуговує низку залізничних колій та  серйозні об’єкти, такі як порти елеватори, атомні станції.

Парламентар зазначив, що за останній час на підприємстві, через відсутність сталого керівництва, зросла кількість корупційних махінацій, які втілюють в життя виконуючий обов’язків  під час тендерних закупівель. Наприклад, для проведення так званого ландшафтного дизайну, підприємство планує витратити близько 60 млн. грн.

«Звертаюся до Прокуратури, МВС, і, мабуть, в першу чергу до Міністра інфраструктури провести відповідні конкурси та призначити нового керівника, який дійсно зможе навести порядок на підприємстві. Адже воно приносить немалі прибутки державі. Закликаю, сприяти тому, щоб підприємство не продали і не роздерибанили,  щоб воно продовжувало працювати на користь держави і українців», – наголосив Геннадій Кривошея.