Відбір держсекретарів у Нацдержслужбі: проміжні результати (оновлено)

Відбір держсекретарів у Нацдержслужбі: проміжні результати (оновлено)


Національне агентство України з питань державної служби  у вівторок, 6 грудня, проводить черговий конкурс на заміщення посад державних секретарів у дев’яти відомствах:

Міністерство закордонних справ, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерство освіти та науки, Міністерство молоді та спорту, Міністерство соціальної політики, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерство оборони, Міністерство юстиції.

Представники “Депутатського контролю” стежать за роботою конкурсної комісії. Відбір кандидатів проходить у три етапи: тестування,  ситуаційні завдання та співбесіда.

Представник “Депконтролю” Артем Глущенко відмітив, що за попередніми даними, порушень у процедурі відбору не було.

Публікуємо бали кандидатів після першого етапу конкурсу.

1

 

2

3

Першими переможцями на посади держсекретарів стали:

  • Заяць А.І. – Міністерство закордонних справ; другий кандидат – Трюхан В.В.
  • Злакоман С.Л. – Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб; другий кандидат – Немчінов О.М.
  • Дублян О.В. – Міністерство оборони; другий кандидат – Яцино О.В.

Переможці на зайняття посад державної служби категорії “А” (державні секретарі) за 8 грудня 2016 року:

  • Полянський П.Б. – Міністерство освіти і науки; другий кандидат – Куценко С.І.
  • Малашкін М.А. – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; другий кандидат – Дорофєєв М.Ю.

На зайняття вакантної посади державного секретаря Міністерства молоді та спорту України переможців не визначено, у зв’язку з чим буде оголошено повторний конкурс.

Відмітимо, з 1 травня 2016 року в Україні запустили реформу Національного агентства з питань держслужби. За новим законом, тепер держслужбовців категорії “А” не призначають, а обирають за конкурсом.

Держсекретар – нова посада в українських міністерствах за європейським зразком. Нові чиновники з’являться у кожному відомстві до кінця року і будуть отримувати заробітню плату мінімум 2 тисячі євро. Саме вони повинні стати двигунами реформ в країні, тому до їх відбору прикута особлива увага.

Раніше держсекретарів уже призначили у МВС, Міністерство інформаційної політики та Міністерство культури.

Cпівучість кандидатів на посаду Голови КОДА, або як “розважалась” Комісія з питань вищого корпусу державної служби