Вадим Руденко: «Лобізм змін – інструмент розвитку українського підприємництва»

Вадим Руденко: «Лобізм змін – інструмент розвитку українського підприємництва»


22 квітня в Торгово-промисловій палаті України відбувся – II Міжнародний ФОРУМ у сфері Government Relations в Україні, на якому були присутні провідні політики, народні депутати, підприємці, юристи та фінансисти.

Участь у заході також узяв Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко, який виступив експертом у блоці «Інструменти GR. Аналітика, адвокація, процес лобізму». Під час дискусії він зробив акцент на актуальній проблемі сьогодення – цивілізованому лобізмі.

«На жаль, зараз в Україні поняття «лобізм» трактується однобоко. Адже вигоду від лобіювання завищення цін, монополізації та нерівних умов і т. д. отримує лише ініціатор процесу. Але нам необхідно впровадити поняття «лобізм змін», коли у виграші і держава, і бізнес, і суспільство. Це вищий рівень розвитку демократичної країни», – зазначив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.

14

За його словами, члени  МДО «Депутатський контроль» у межах своєї компетенції продовжують боротьбу з корупцією, однак, пріоритетним завданням для себе наразі вважають захист інтересів українського бізнесу: «Депконтроль» допомагає сміливцям, які в такий нелегкий час займається розвитком української економіки. Ці люди мають бути в пріоритеті. Ми робимо все для того, аби бізнес давав менше хабарі і використовував ці гроші для особистого розвитку».

Зазначимо, що також до завдань об’єднання входить захист бізнесу від посягань чиновників та рейдерства, сприяння прискоренню рушійних процесів, зменшення тиску на бізнес.

12

Тому «Депутатський контроль» запрошує всіх представників підприємництва та активну громадськість до співпраці. Разом можна довести, що правильний лобізм  – це не корупція! Суспільство повірить у реальність боротьби із корупцією тільки тоді, коли бізнес і влада почнуть говорити відкрито.