В Україні відкрита “гаряча лінія” для захисту бізнесу

В Україні відкрита “гаряча лінія” для захисту бізнесу


Попри всі реформи, на жаль, українці досі не мають високого рівня довіри до правоохоронних органів. Представники бізнесу кілька років поспіль називають найкорумпованішими структурами Державну фіскальну службу, МВС, прокуратуру, суди.

Українці скаржаться на численні випадки протиправного тиску на підприємців з боку службовців, діяльність яких, навпаки, має бути спрямована на захист прав, свобод і законних інтересів громадян.

Вимагання хабарів, рейдерство, незаконні перевірки, зловживання становищем, тиск органів влади, використання правоохоронців для боротьби з конкурентами – це те, з чим зіштовхуються українці чи не кожного дня. “Депутатський контроль” відкриває гарячу лінію для протидії протиправній діяльності посадовців. Закликаємо звертатися усіх, хто потерпає від неправомірних дій“, – відзначив член Депконтролю, народний депутат Віталій Купрій.

Як повідомив Голова Секретаріату Міжфракційного об’єднання “Депутатський контроль” Вадим Руденко, звернувшись на “гарячу лінію” 044 251 6060, громадяни зможуть отримати оперативну практичну підтримку у випадках протиправного тиску на бізнес з боку державних органів.

Представники бізнесу в Україні постійно стають жертвами зловживань чиновників, а тому потребують системного захисту. Одним із основних завдань Депконтролю на сьогоднішній день є підтримка підприємців. Усі, хто зіштовхнувся із тиском влади на бізнес, рейдерством чи корупцією, можуть звертатися до нас за допомогою“, – повідомив Вадим Руденко.

“Депутатський контроль” запрошує звертатись на “гарячу лінію” 044 251 6060 для протидії та припинення протиправної діяльності у державних органах.

Електронна пошта: anticor@depcontrol.org

Повідомляйте про свої проблеми, фахівці нададуть вам консультацію та допоможуть зберегти чесний бізнес. Захистимо від свавілля посадовців!

Линия_4

 


МДО “Депутатський контроль” об’єднує 30 народних депутатів із п’яти фракцій та позафракційних, які були обрані до парламенту вперше. Члени Депконтролю за два роки діяльності подали близько 2 тисяч депутатських звернень до органів влади, виявили фактів корупції на 306,05 млн. грн. За наведеними фактами відкрито десятки кримінальних проваджень.

Так, у Депконтролі заявляли про масштабні корупційні схеми пов’язані з одеським портом “Южний”, компанією Укргазвидобування. Крім того, члени МДО закликали перевірити порушення у роботі та факти корупції в Одеській, Закарпатській митницях, “схеми” працівників ДФС у Львівській області під час ввезення в Україну автомобілів. На контроль була взята ситуація щодо недопущення тіньової приватизації дитячої лікарні “Охматдит”.

У грудні 2016 за сприяння членів Депконтролю припинився тиск та було закрите кримінальне провадження проти української мережі закладів швидкого харчування McFoxy, а у Херсоні після перевірки Державної фіскальної служби припинена незаконна діяльність двох АЗС.

До “Депутатського контролю” зверталися сотні представників бізнес спільноти України. Нам уже вдалося відстояти інтереси десятків компаній, захистити багатьох підприємців від рейдерських атак представників влади. І це не лише великий бізнес, ми маємо на меті допомагати кожному.  Саме представники малого і середнього бізнесу є основою економічного розвитку будь-якої європейської держави. І саме ці підприємці потребують сьогодні найбільшого захисту!