У “Депутатському контролі” сподіваються на реформу сфери водного транспорту уже в 2017 році

У “Депутатському контролі” сподіваються на реформу сфери водного транспорту уже в 2017 році


У Верховної Ради був шанс почати стратегічну реформу на внутрішніх водних шляхах України, але цього не сталося через те, що в кінці робочого дня 22 березня в сесійній залі не вистачило голосів. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат України, член МДО “Депутатський контроль” Борис Козир.

“Ми могли вже в квітні покінчити з відсутністю законодавчої бази для ведення бізнесу на внутрішніх водних шляхах, зробити річку дешевою, а умови інвестування прозорими і зрозумілими. Але цього не сталося . Причина банальна – в кінці робочого дня в сесійній залі просто не вистачило голосів “, – повідомив парламентар.

Він підкреслив, що за законопроект №2475а  “Про внутрішній водний транспорт” голосували депутати усіх фракцій. “Перший розгляд нашого законопроекту показав, що документ не є політичним актом, він суто економічний, спрямований на розвиток річкової галузі… Той факт, що законопроект об’єднав зал, без сумніву, є позитивним сигналом”, – зазначив Козир.

За його словами, найближчим часом депутати знову винесуть на голосування законопроект №2475а, а також №2712 “Про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України (щодо сприяння розвитку судноплавства в Україні)” і підтримають їх у цілому.

” Упевнений, що в цього року ми отримаємо ці два закони “, –  підкреслив депутат.

Нагадаємо, раніше Борис Козир закликав Раду вивести з тіні ринок річкових перевезень.