Тетяна Острікова: “Уряд повинен схвалити важливий для бізнесу закон про фінансову поліцію”

Тетяна Острікова: “Уряд повинен схвалити важливий для бізнесу закон про фінансову поліцію”


Члени Кабінету Міністрів України на засіданні 1 лютого навіть не порушили обіцяне питання  про ліквідацію податкової міліції і створення фінансової поліції. Про це повідомила народний депутат, член Комітету з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова.

“Уряд повинен схвалити підготовлений закон про фінансову поліцію та внести його в Раду. А як не маєте добрих намірів це робити, то мовчіть назавжди на цю тему! В такому разі будемо в Раді розглядати депутатський законопроект 4228 про ліквідацію податкової міліції та створення фінансової поліції”, – заявила член МДО “Депутатський контроль”.

Нагадаємо, у кінці 2016 року через технічну помилку народні депутати виключили з Податкового кодексу положення про податкову міліцію, таким чином фактично залишивши її поза законом вже з 1 січня 2017 року.

Як зазначав міністр фінансів Олександр Данилюк, ліквідація податкової міліції та створення фінансової поліції – одне із ключових завдання Мінфіну, на вирішення якого дуже чекає бізнес. Фінансова поліція має стати єдиним органом в країні, на який буде покладено завдання боротьби із економічною злочинністю.