Тарас Кремінь: “Убивство Вороненкова – додатковий сигнал для посилення безпеки в Україні”

Тарас Кремінь: “Убивство Вороненкова – додатковий сигнал для посилення безпеки в Україні”


Після убивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова правоохоронні органи повинні посилити заходи безпеки по всій країні. Таку думку висловив у ефірі телеканалу “Рада” народний депутат, член Депконтролю Тарас Кремінь.

“Це додатковий сигнал для органів правопорядку, Служби  безпеки України вжити заходів реагування для посилення безпеки у столиці, південних областях (Одеській, Миколаївській та Херсонській) та не забувати про ту небезпеку, яка сьогодні  є на Харківщині”, – відзначив Кремінь.

За його словами, ризик терористичних акцій в Україні залишається високим і треба бути готовими до розвитку будь-якого сценарію.

На думку депутата, убивство Вороненкова вигідне російській стороні, оскільки він міг дати цінні свідчення щодо злочинів Росії на Гаазькому трибуналі.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року Вороненкова застрелили у центрі Києва біля готелю “Прем’єр Палас”. Охоронець колишнього депутата, встиг поранити нападника – і той згодом помер у лікарні. За даними українських правоохоронців, Вороненкова застрелив 28-річний громадянин України Павло Паршов, який служив у Нацгвардії і виконував завдання російських спецслужб.

Денис Вороненков переїхав із родиною із Росії до України й у грудні 2016 року отримав громадянство України. Він дав свідчення у справі проти екс-президента України Віктора Януковича про державну зраду. У Росії екс-депутата оголосили у розшук, звинувачуючи в шахрайстві.