Тарас Кремінь розповів, які кроки має зробити Рада для розвитку бізнесу

Тарас Кремінь розповів, які кроки має зробити Рада для розвитку бізнесу


Прийняття законопроекту №5420 створить сприятливі умови для ведення бізнесу малими і середніми підприємствами, спростить процедуру залучення інвестицій для розвитку бізнесу. Про це в інтерв’ю прес-службі “Депутатського контролю” розвовів народний депутат Тарас Кремінь.

Народний депутат став співавтором ряду законопроектів, що стосуються розвитку підприємницької діяльності. Наприклад, таким є №5420 “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість внесків до статутного капіталу юридичних осіб)”, розроблений разом із колегами з Депконтролю.

“Ключові принципи, закладені в його основу, – це, по-перше, створення сприятливих умов для ведення бізнесу малими і середніми підприємствами; по-друге, генерування нових робочих місць; по-третє, спрощення процедури залучення інвестицій для розвитку малого і середнього бізнесу. Прийняття цього документа могло би стримати відтік підприємців з основних галузей економіки і, тим самим, ми пропонуємо закласти основу для майбутніх економічних перетворень. Звісно, цей шлях буде нелегким, бо глобалізація і транснаціональні інтереси – значущі виклики, які нам долати разом”, – зазначає депутат.

На думку нардепа Україні ніяк не стати на шлях ефективного відродження без залучення внутрішніх інвестицій. “Власне, захищений малий та середній бізнес, нові робочі місця, потужна мережа індустріальних парків, а ще – відновлення вітчизняного виробництва – від металургії до суднобудування – це і є наш алгоритм дій. Я немало провів зустрічей із підприємцями, а в торгово-промислових палатах в багатьох куточках України у нас було немало зустрічей, направлених на подолання штучних перешкод у законодавстві. Вірю, що ефективна синергія та чіткість алгоритмів – ключові фактори оптимальних перетворень”, – розповідає Кремінь.

Нагадаємо, раніше Депконтроль відкрив в Україні “гарячу лінію” для захисту бізнесу.