Свавілля в ПАТ «Укргазвидобування» продовжуються

Свавілля в ПАТ «Укргазвидобування» продовжуються


Посадові особи ПАТ «Укргазвидобування» знову не допустили комісію до перевірки діяльності підприємства. Про це у відповіді на звернення народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Максима Полякова повідомили в Держфінінспекції.

Як зазначається в документі, робочою групою за участю Антимонопольного комітету України, ДФС, Мінекономічного розвитку й торгівлі, Нацполіції та Фонду держмайна було заплановано комісійну перевірку ПАТ «Укргазвидобування».

Проте, 22 березня під час виходу комісії на підприємство, посадові особи не допустили членів робочої групи до п роведення комісійної перевірки.

«Чергова комісія не може перевірити законність діяльності на державному стратегічно важливому обєкті. Це може свідчити лише про одне – керівництву ПАТ «Укргазвидобування» є що приховувати. Службові особи підприємства вкотре зривають проведення ревізії, аби приховати докази неефективного розпорядження бюджетними коштами та фінансовими ресурсами», – зауважив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков.

Нагадаємо, що ДФІ ще в лютому цього року розпочала ревізію фінансово-господарської діяльності на ПАТ «Укргазвидобування»  за період з 1 червня 2014 року по 31 січня 2016 року включно. З метою отримання документального підтвердження незаконної діяльності інспекцію було призупинено та поновлення планувалося з 11 березня цього року.

Але при вході на об’єкт службові особи ПАТ «Укргазвидобування», керівником якого є Олег Прохоренко, працівників ДФІ до ревізії не допустили. У результаті цього, подальше проведення інспекції на підприємстві стало неможливим.

 «Депутатський контроль» і надалі пильнує за розвитком справи щодо проведення ревізії на підприємстві. Ми вимагаємо від контролюючих органів більш рішучих дій. Адже ПАТ «Укргазвидобування» має нести користь державі, а не наносити збитків. ДФІ має домогтися продовження ревізії задля унеможливлення подальшої незаконної діяльності та махінацій з боку керівництва підприємства», – підкреслив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.

E39D17LDvsUu4Vp3Gf5hVg