Суддівське свавілля призвело до зникнення заступника губернатора Миколаївської області Романчука

Суддівське свавілля призвело до зникнення заступника губернатора Миколаївської області Романчука


Нещодавно затриманий на хабарі  в сумі 90 тис. дол. Перший заступник Голови ОДА Микола Романчук зник з лікарні.  У ході суддівського засідання Романчуку стало зле, і його направили на госпіталізацію до однієї з лікарень м. Одеси. Суддя ж прийняв рішення про перерву на невизначений термін, до одужання підсудного.

Як заявляють представники прокуратури, підсудний намагається затягти розгляд справи. Адже запобіжний захід до Микола Романчука обрано не було, а термін його утримання під вартою закінчився 7 червня ввечері. Таким чином посадовець уник покарання й наразі продовжує вільно пересуватися.

Чиновник, з великою часткою ймовірності, маючи значні статки, залишить Україну. Тому, наразі, головним завданням правоохоронних органів є недопущення втечі корупціонера та негайне притягнення його до відповідальності.

«Хитрість чиновників та свавілля суддів знову призвели до того, що корупціонер не поніс покарання за свої дії. Зараз правоохоронцям слід терміново кинути всі сили на його пошуки, аби черговий хабарник не зник безслідно», – зауважив Голова ГО «Депутатський контроль», Голова Секретаріату Міжфракційного об’єднання Вадим Руденко.

Нагадаємо, що 25 травня, після численних звернень громадян, «Депутатський контроль» відкрив регіональне представництво у Миколаєві. Саме в процесі виїзного засідання зі сторони активістів, представників ЗМІ та жителів регіону надійшло багато запитів щодо вчинення чиновниками різних рангів корупційних дій. Відразу після заходу члени «Депконтролю» вжили заходи реагування: було направлено відповідні депутатські звернення до різних інстанцій.

Уже за тиждень у ході спецоперації СБУ і військової прокуратури за хабарництво в особливо великому розмірі було затримано чотири посадовці Миколаївської обл. разом з Першим заступником Голови ОДА Миколою Романчуком.