Суд відмовив у задоволенні позову «Укргазвидобування» до Максима Полякова

Суд відмовив у задоволенні позову «Укргазвидобування» до Максима Полякова


Печерський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову ПАТ «Укргазвидобування» до народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Максима Полякова.

У березня цього року «Укргазвидобування» звернулося до суду з позовом до Максима Полякова про захист ділової репутації. Товариство вимагало визнати недостовірною інформацію, проголошену парламентарем під час виступу на брифінгу у Верховній Раді України.

Позивач зауважує, що поширена інформація – негативна і неправдива. Вона принижує ділову репутацію, підриває довіру до господарської діяльності товариства.

Однак, суд встановив, що парламентар підтверджував свої слова доказами, перепискою, оприлюдненою Центром стратегічних досліджень, згідно якої всі тендери в «Укргазвидобуванні» відбувалися за рахунок корупційних схем.

«Проголошена мною на брифінгах інформація – правдива. А перемога в суді доводить, що корупцію, яка наскрізь пронизує «Укргазвидобування», уже не можливо приховувати», – зазначив народний депутат.

Нагадаємо, що «Депутатський контроль» уже тривалий час веде боротьбу з керівництвом «Укргазвидобування», яке ймовірно, незаконним шляхом, привласнює державні кошти за рахунок корупційних схем під час тендерних закупівель. Парламентарі неодноразово зверталися до правоохоронних органів, НАБУ та підіймали це важливе питання під час брифінгів у Верховній Раді.