Справу про рейдерське захоплення заводу в Слов’янську направлено до Нацполіції

Справу про рейдерське захоплення заводу в Слов’янську направлено до Нацполіції


Нещодавно до народних депутатів України, членів МДО «Депутатський контроль»  Євгена Дейдея, Олени Масоріної та Олександра Кодоли надійшла низка скарг від трудового колективу ТОВ «Агроальянс груп». Працівники маслоекстракційного заводу, стратегічного значення в м. Слов’янськ повідомили про порушення їх трудових прав та незаконне захоплення Держслужбою охорони даного заводу.

У зв’язку з цим, парламентарі негайно надіслали звернення до Донецької ОДА та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. У відповіді на депутатські сповіщення, у відомстві повідомили, що запити направлено до ГУ Нацполіції в Донецькій області.

«Робітники маслоекстракційного заводу налякані: їм загрожують звільненням та застосуванням фізичної сили. Невідомі особи, що захопили підприємство, не допускають людей до роботи. Таким чином відбувається перешкоджання діяльності заводу, від якого залежить робота інших підприємств. Адже сировину використовують для виробництва хліба не тільки на Донеччині», – зазначає Євген Дейдей.

Варто додати, що за наявною інформацією, Держслужба охорони діє за вказівками ПАТ «Державний Ощадний Банк України». Саме цей банк відповідно до Держреєстру речових прав на нерухоме майно є власником земельної ділянки та нежитлових приміщень за адресою м. Слов’янськ, вул. Свободи, 85. А всі виробничі потіжності, обладнання та продукція заводу належить ТОВ Агроальянс груп».

«Трудовий колектив заводу знаходиться в дуже складних умовах. Цей стратегічний обєкт у Словянську слід негайно визволити та допустити працівників до роботи. Інакше, низка підприємств буде змушена зупинити свою діяльність, що ні в якому разі не можна допустити», – наголосив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.