Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Справа Полякова вже розвалюється, – експерт

Справа Полякова вже розвалюється, – експерт


За словами експерта, справа Полякова, швидше за все, не витримає суду.

Справа Максима Полякова вже розвалюється. Таку думку висловив політичний оглядач Андрій Вальчишин, який прокоментував заяву Полякова на прохання журналіста Фром-юа.

“Те, що народний обранець Максим Поляков не зміг отримати підозру в НАБУ і більше того, вже сам почав вимагати означає дуже просту і банальну річ, що справа виходить з медійної площини і переходить в площину юридичну, де, власне, і починає розвалюватися. Через непрофесійність персоналу силовиків, які не доклали належних зусиль”, – вважає політолог.

“Невдалі спроби Прокуратури і НАБУ зв’язати два кардинально різні справи Розенблата та Полякова, підкріпивши емоційне сприйняття фільмом про першому – не спрацювали. І Розенблат не потягне “паровозом” свого колегу, якого практично немає легального фактажу, а ситуація з телефоном дружини Полякова створює додаткові сумніви в законності таких дій. Більш того, не було представлено жодного факту вимоги, ні факту отримання коштів депутатом. Тому ставка не зіграла, а справа Полякова, швидше за все, не витримає суду. І взагалі, якщо б не відеоряд про депутата БПП Розенблата, недоторканність зняли б виключно з Олеся Довгого “, – додає експерт.

“Українське населення і західні партнери вимагають від українських антикорупційних органів швидкої і результативної боротьби з масштабною корупцією. Дуже часто задаючи непосильну динаміку, до якої, як бачимо, не готові на середньому чи нижчому кадровому ланці. У результаті ми отримуємо розвал справ і зниження іміджу антикорупціонерів, на які населення покладає дуже великі надії “, – підсумував політолог.

Нагадаємо, що народний депутат від “Народного фронту” Максим Поляков вчора безуспішно намагався отримати повідомлення про підозру у так званій “бурштиновій справі”.