Руслан Сидорович: «Побороти корупцію можна за 6 тис. грн.» (ВІДЕО)

Руслан Сидорович: «Побороти корупцію можна за 6 тис. грн.» (ВІДЕО)


Співголова МДО «Депутатський контроль», народний депутат України Руслан Сидорович (фракція «Самопоміч») вважає, що корупцію в Україні можна подолати завдяки підвищенню зарплатні.

Про це він заявив під час прес-конференції на тему: «Реформа МВС: чи можлива європейська міліція в Україні» у прес-центрі інтернет-видання «Обозреватель». «Якщо сьогодні зарплата рядового міліціонера близько двох тисяч гривень, то збільшення її до шести – стане мотиваційним чинником для людей в погонах відмовитися від корупційних дій», – відмітив парламентар.

Також Руслан Сидорович зауважив, що втілення грузинського досвіду  в реформування МВС в Україні, подолання корупційної системи, загалом можливе. Але варто не забувати, що наша держава більша від Грузії – і територіально і за чисельністю населення. Тому певні формули, які діють там, можуть не спрацювати у нас.

Нагадаємо, раніше в антикорупційному центрі «Депутатського контролю» відбулася робоча зустріч членів Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль», Секретаріату МДО та колег із Грузії, на якій обговорювався успішний грузинський досвід боротьби з корупцією та українські реалії чиновницьких зловживань.