Робота “Гарячої лінії”: Ініційована перевірка дій чиновників на Миколаївщині

Робота “Гарячої лінії”: Ініційована перевірка дій чиновників на Миколаївщині


У межах роботи гарячої лінії до “Депутатського контролю” надійшла інформація від підприємця О. Житнікова про ймовірне перевищення влади головою Богданівської сільської ради Миколаївської області. Заявник повідомляє про те, що місцевий сільський голова відібрав у нього поромну переправу, яку він орендує уже протягом 14 років.

У грудні 2016 року дозвіл на укладення договору оренди понтону-порому було передано іншому громадянину. Відповідно до отриманої інформації, є підстави вважати, що рішення Богданівської сільради прийняли незаконно.

Так, надано інформацію про те, що нового орендаря було визначено завчасно, порушуючи Закон України “Про оренду Державного та комунального майна”. Окрім того було порушено регламент роботи сільської ради і рішення прийняли не більшістю голосів.

1

2

Це може свідчити про зловживання  владою або службовим становищем головою Богданівської сільської ради Р. Шкурченком.

“Депутатський контроль” звернувся до прокурора Миколаївської області із проханням провести перевірку діяльності голови Богданівської сільської ради Шкурченка Р.Л. (Миколаївська область). У разі виявлення правопорушень закликаємо вжити заходів реагування для притягнення винних осіб до відповідальності.

unnamed

Нагадаємо, раніше Депконтроль відкрив в Україні “гарячу лінію” для захисту бізнесу.


Телефон “гарячої лінії”:

044 251 6060

Е-mail: anticor@depcontrol.org

Також ви можете надіслати своє звернення та документи на адресу:

01001, Київ, вул. Грушевського, 10