Результати “гарячої лінії”: Депконтроль ініціював перевірку порубки лісу на Чернігівщині

Результати “гарячої лінії”: Депконтроль ініціював перевірку порубки лісу на Чернігівщині


У результаті звернень громадян на “Гарячу лінію” Депутатського контролю народним депутатам стало відомо про факти незаконної порубки дерев у Чернігівській області, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави.

Відповідно до наявної інформації, факти порубки дерев у лісах та захисних лісових насадженнях мають місце на територіях Менського та Корюківського районів. За даними ЗМІ, група осіб у подальшому незаконно продає цю деревину. Як повідомив Депконтролю журналіст Олег Дейнека, місцеві правоохоронні органи не реагують на численні звернення громадян, не вносять відповідні відомості до ЄРДР, не вживають відповідних заходів.

Представники “Депутатського контролю” закликали Голову Національної поліції України Князєва С.М. перевірити факти, що можуть свідчити неналежне виконання службовими особами Корюківського відділення поліції, Менського відділу поліції та ГУ НП у Чернігівській області своїх повноважень. Також ми закликаємо Державне агентство лісових ресурсів України взяти на контроль ситуацію із незаконною порубкою лісів у країні.

Відмітимо, на нашу гарячу лінію громадяни також повідомляють про масову незаконну вирубку лісів у інших регіонах. Зокрема, у Карпатах та Київській області. Ми перевіряємо надані факти та готуємо звернення до органів влади.

Масове знищення українських лісів неприпустиме. Маємо докази, що у деяких регіонах до цього причетні не тільки приватні підприємці, а і правоохоронці, які закривають на це очі та сприяють незаконному продажу деревини. Закликаємо органи влади втрутитися у ситуацію!”, – відмітив голова Секретаріату Депутатського контролю Вадим Руденко.

liniya-6

Читайте також: “Гаряча лінія” Депконтролю для захисту бізнесу: перші підсумки