Прокуратура України повинна захистити країну від засланих ворогів

Прокуратура України повинна захистити країну від засланих ворогів


Сьогодні, на своєму брифінгу у Верховній Раді України, народний депутат та член МДО «Депутатський контроль», Максим Поляков звернувся до Генеральної прокуратури України та СБУ, щодо розслідування незаконної діяльності підприємства ЄДАПС. Підприємство ЄДАПС, обслуговувало більшість державних підприємств в тому числі МВС України, аж до 2014 року. В 2014 році після зміни керівництва МВС, діяльність даного підприємства нарешті була зупинена, і ЄДАПС перестало розкрадати кошти України. Як стало відомо, дане підприємство мало активні зв’язки із Росією і займалося вимиванням коштів на сотні мільйонів, а іноді і мільярдів гривень.
Після відсторонення ЄДАПС від роботи з державними органами, а особливо МВС України, почалась активна дискредитаційна компанія, направлена на колишнього першого заступника МВС пана Чоботаря та міністра МВС Арсена Авакова. Було багато пустих брехливих звинувачень, котрі до цього часу залишаються офіційно не спростованими. Нагадаємо,що є рішення і виконавчої служби щодо необхідності спростування цієї інформації народними депутатами Сергієм Капліном і Сергієм Лещенко. Але перелічені народні депутати не тільки не виконали цієї вимоги, а й за існуючою інформацією працювали і продовжують працювати напряму із Росію, отримуючи вказівки, щодо дискредитації органів МВС України та, в цілому ведуть активну пропаганду проти системи МВС.
На цій підставі, Максим Поляков звертається до Генеральної Прокуратуру України: «Прошу негайно розпочати розслідування щодо незаконної діяльності підприємства ЄДАПС і народних депутатів Капліна та Лещенко, котрі не просто обслуговували злочинну діяльність підприємства ЄДАПС, а й постійно намагалися очорнити репутацію МВС України». Депутат висловив свої сподівання, що ця справа дійде до свого логічного завершення і СБУ візьме дане розслідування під особистий контроль.