Прийнято остаточне рішення щодо безвізу для України

Прийнято остаточне рішення щодо безвізу для України


Сьогодні Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання громадянам України права на безвізові подорожі до країн ЄС.

“Таким чином ми довели всьому світу свою тверду позицію та наполегливість в бажанні рухатися обраним шляхом” – висловився на своїй сторінці у “Фейсбуці” член Депконтролю Ігор Артюшенко.

“Наша країна виконала всі 144 вимоги Євросоюзу. Серед найважливіших – реформа децентралізації, створення ефективних дієвих антикорупційних структур, реформа органів прокуратури. Ми схвалили нові прозорі вимоги до держслужби, прийняли рішучі дії щодо покращення інвестиційного клімату – прибрали вплив олігархату на держпідприємства та прийняли антирейдерське занододавство; запровадили чисту і прозору електронну систему державних закупівель та показали публічно статки чиновників і політиків. Загалом, втілили з півтори сотні глобальних законодавчих змін, які дозволяють Україні по праву називатися європейською державою, а головне – підвищити рівень життя наших громадян до рівня, за яким живуть європейці”, – зазначив народний депутат.

Вже за тиждень, 17 травня, у Стразбурзі, очікується урочисте підписання відповідного законодавчого акту. А ще через декілька тижнів, для власників українських біометричних паспортів, безвізовий режим почне діяти на практиці.