Представництво “Депконтролю” у Житомирі закликає до співпраці

Представництво “Депконтролю” у Житомирі закликає до співпраці


У Житомирі презентували регіональне представництво Міжфракційного об’єднання “Депутатський контроль”, яке координуватиме роботу між депутатами та місцевими громадами.

Заступник Голови Секретаріату МДО Тетяна Трейтяк та начальник відділу моніторингу Артем Глущенко відвідали регіональне відділення. Вони обговорили напрямки роботи з представниками житомирського відділення Вадимом Черняком та Олександром Ноніком.

Новий офіс працює за адресою: м. Житомир, вул. Київська 81,  каб. 210, тел. (0412) 552 592, +3 80 94 865 25 92.

Голова регіонального представництва – Лісничий Костянтин. Він закликав жителів Житомира не бути байдужими до долі країни і долучатися до роботи “Депконтролю”. Також до офісу можуть звертатися громадяни з будь-яких питань: факти корупції, тиск на бізнес тощо.

Костянтин Лісничий

Костянтин Лісничий

“Ваші звернення опрацюють у представництві або передадуть кваліфікованим фахівцям до центрального офісу у Київ. Ми працюватимемо над розвитком малого та середнього бізнесу в Житомирському регіоні. Запрошуємо підприємців до обговорення проблемних питань”, – повідомила Тетяна Трейтяк.

Нагадаємо, 10 листопада в Житомирі відбулося виїзне засідання МДО “Депутатський контроль”, на якому офіційно відкрили регіональне представництво. Загалом по всій Україні працює уже 10 відділень нашого об’єднання.