Представники малого й середнього бізнесу звернулися за допомогою до «Депутатського контролю»

Представники малого й середнього бізнесу звернулися за допомогою до «Депутатського контролю»


Сьогодні, 23 березня, відбувалася зустріч представників малого й середнього бізнесу з народним депутатом, співголовою МДО «Депутатський контроль» Геннадієм Кривошеею, Першим заступником Голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Юрієм Житомирським та заступником Голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Андрієм Боніславським.

зустріч бізнес та Кривошея

Громадяни звернулися до членів об’єднання з проханням захистити від рейдерства та знищення їх бізнесу. За словами підприємців, зараз відбувається незаконне знищення їх МАФів. Адже вони мають повний пакет документів на власність та дозвіл на ведення торгівлі. Люди обурені тим, що у Київраді не зважають ні на законність ведення бізнесу, ні на те, що вони сплачують у бюджет величезну суму для отримання ліцензії на торгівлю.

«Ми показуємо офіційні документи на право власності, а демонтажники, не зважаючи на це, зносять наші обєкти. Крім цього відбувається ще й грабіж. Адже ніхто не складає акт демонтажу і наші товари та касові апарати вивозяться невідомо куди», – зазначають підприємці.

зустріч бізнес та Кривошея2

Тому «Депутатський контроль» бере зобов’язання захистити малий та середній бізнес від посягань.

«Ми на законному рівні відстоюватимемо права українців на ведення підприємницької діяльності. Ніхто не має право грабувати та наживатися на підприємцях, а тим паче проводити рейдерські захоплення та знищення», – наголосив народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея.