Позицію «Депутатського контролю» щодо Тальнівського КХП підтримало ДП «Хліб України»

Позицію «Депутатського контролю» щодо Тальнівського КХП підтримало ДП «Хліб України»


Керівництво державної акціонерної компанії «Хліб України» висловило повну підтримку позиції «Депутатського контролю» щодо повернення Тальнівського комбінату хлібопродуктів у державну власність.

Про це компанія повідомила члену МДО «Депутатський контроль», народному депутату Максиму Полякову.

Зазначимо, що «Депутатський контроль» неодноразово закликав ДАК «Хліб України» негайно включитися у боротьбу за повернення Тальнівського хлібокомбінату та підтримати законну позицію народних депутатів.

Наразі державне підприємство висловлює повну готовність вжити усі необхідні дії для співпраці з правоохоронними органами, оскільки відбулися грубі порушення закону та статуту Тальнівського КХП.

Нагадаємо, «Депутатський контроль» неодноразово повідомляв про зловживання при приватизації «Тальнівського КХП», який є найбільшим експортером борошна в Україні (його частка складає 22%). Підприємство штучно доводили до банкрутства і зрештою продали з порушенням закону та за значно заниженою ціною (лише 17 мільйонів гривень замість реальної ціни у 200 мільйонів гривень).

15 липня цього року Вищий господарський суд України визнав незаконною приватизацію підприємства. Відповідно, «Тальнівський КХП» має бути повернутий державі. У свою чергу, правоохоронні органи розпочали розслідування за фактом порушення законодавства при передачі підприємства у приватну власність.