Податковий борг українських ФОП сягнув 3,5 млрд грн

Податковий борг українських ФОП сягнув 3,5 млрд грн


Понад 600 тисяч українських фізичних осіб-підприємців мають податковий борг. Про це повідомляє сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній OpenDataBot.

За даними ресурсу, всього ФОПи винні 1,556 млрд грн на загальнодержавному рівні і 2 млрд грн – місцевим бюджетам.

“Найбільше підприємців-боржників – в Київській області. Крим, Донецьк і Луганськ також серед лідерів з несплати податків. Менше боржників – у Волинській, Чернігівській та Тернопільській області”, – йдеться у повідомленні.

11

Крім того, зазначено, що найбільш проблемні галузі – це роздрібна торгівля, складське господарство та оптова торгівля. До прикладу, ІТ-підприємців, що мають борги, – лише 6% від зареєстрованих в цій галузі.

1

2

“OpenDataBot” – це сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів. Цей сервіс збирає інформацію з відкритих державних реєстрів та інших джерел і миттєво надсилає повідомлення про зміни у реєстрах на месенджери користувачів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні за місяць свою роботу припинило більше 185 тисяч приватних підприємців.

“Представники бізнесу в Україні постійно стають жертвами зловживань чиновників, а тому потребують системного захисту, насамперед, на законодавчому рівні. Одним із основних завдань Депконтролю на сьогоднішній день є підтримка підприємців. Усі, хто зіштовхнувся із тиском влади на бізнес, рейдерством чи корупцією, можуть звертатися до нас за допомогою”, – повідомив Голова Секретаріату МДО “Депутатський контроль” Вадим Руденко.