Під час ревізії на КП «Київжитлоспецексплуатація» ДФІ виявила порушень на 87,17 тис. грн.

Під час ревізії на КП «Київжитлоспецексплуатація» ДФІ виявила порушень на 87,17 тис. грн.


За результатами розгляду звернення народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Максима Полякова Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності КП «Київжитлоспецексплуатація» (КП «КЖСЕ»).

Після проведення контрольного заходу за період з 2013 по 2016 рр. ДФІ виявила порушення на суму 87,18 тис. грн., що призвели до фінансових та матеріальних втрат на КП «КЖСЕ».

Як зазначалося у зверненні, згадане вище підприємство внаслідок незадовільного господарювання отримало значні фінансові збитки. Адже, у його приміщенні по вул. Володимирській 51-А, без жодних договорів про оренду чи інших законних підстав розміщується інша комунальна організація – «Київбудреконструкція». Крім цього, усі витрати за утримання приміщення, комунальні послуги та користування комп’ютерним й технічним обладнанням продовжує нести «Київжитлоспецексплуатація».

«Таке господарювання триває вже не перший рік. Посадові особи не відповідають за оренду майна та фінансовий стан КП «КЖСЕ», не виконують своїх посадових обов’язків та не вживають жодних заходів задля збереження комунального майна», – зауважує народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков.

Наразі, представники ДФІ передали матеріали ревізії до Головного управління СБУ м. Києва та поінформували про результати перевірки Департамент комунальної власності столиці Виконавчого органу КМДА.

«Держфінінспекція виявила правопорушення на підприємстві за фактами, які надав «Депутатський контроль». Зараз важливим питанням залишається притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності, аби унеможливити в майбутньому розтрати комунального майна», – підкреслив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.