Печерський суд залишив без розгляду позов проти «Депутатського контролю»

Печерський суд залишив без розгляду позов проти «Депутатського контролю»


Народні депутати, члени МДО «Депутатський контроль» стоять на боці справедливості й не допускають опосередкованої фінансової підтримки бойовиків на Сході Україні.

Тому ще у листопаді минулого року народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков офіційно оприлюднив докази того, що українські платіжні системи всупереч законодавству продовжують працювати у зоні АТО та здійснюють фінансову підтримку терористів. Зокрема, ТОВ «ГлобалМані» (Товариство), яке згодом звернулося до суду з позовом про спростування нібито недостовірної інформації, що була опублікована на офіційному сайті об’єднання.

Печерський районний суд м. Києва у складі головуючого судді – Остапчук  Т. В. розглянув цивільну справу № 757/41327/15-ц за позовом ТОВ «ГлобалМані» до народного депутата Максима Полякова, до ДП Парламентський канал «РАДА» й до МДО «Депутатський контроль» про захист ділової репутації. У результаті відкритого засідання, що відбулося 29.03.16 р., суд залишив без розгляду позовні вимоги Товариства до МДО «Депутатський контроль».

Нагадаємо, що члени «Депконтролю» здійснили власне розслідування, шляхом поповнення рахунку «гарячої лінії» об’єднання за допомогою терміналу в м. Макіївка 30 вересня минулого року.

«Доказом функціонування платіжних систем в зоні АТО є фото чеку, на якому не вказано жодного реквізиту. Проте в компанії МТС нам офіційно повідомили, що платіж надійшов через платіжну систему «ГлобалМані» на термінал 24nonstop. Ці платіжні системи продовжують працювати у зоні АТО», –  зазначив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков.

У зв’язку з цим саме народні депутати вимагали від  Нацбанку терміново призупинити ліцензії платіжних систем 24nonstop та «ГлобалМані» на час проведення перевірки. У результаті багаторазових звернень НБУ відкликав ліцензію «24 nonstop».

 «Депутатський контроль»  завжди доводить справу до кінця, коли йдеться про інтереси держави. Якщо ми щось починаємо, то обовязково отримуємо результат», – наголосив  Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.