Парламентарі визначили організацію роботи Верховної Ради незадовільною

Парламентарі визначили організацію роботи Верховної Ради незадовільною


Ефективність організації роботи Верховної Ради, важливі для українців законопроекти та перипетії призначення нового Генпрокурора. Про ці та інші питання говорили сьогодні в ефірі програми «Парламентський день» телеканалу «Рада»  народні депутати, члени МДО «Депутатський контроль» Андрій Шинькович та Віталій Купрій.

Зокрема Андрій Шинькович  підкреслив незадовільність роботи Парламенту.

«На разі організація порядку денного залишається на дуже низькому рівні. Керівництву Верховної Ради потрібно визначати пріоритети. Сьогодні громадян цікавить більше питання закриття медичних установ ніж транскордонне співробітництво. Законопроекти, які вирішують ці проблеми є, але вони не потрапляють на розгляд Парламенту першочергово», – зауважує народний депутат.

Окрім того, парламентарі обговорили законопроект щодо забезпечення відкритості та доступу до інформації про діяльність Верховної Ради, комітетів та парламентарів.

Віталій Купрій зазначив, що деякі народні обранці зловживають службовим становищем і витрачають бюджетні кошти на так званий «політичний туризм». Перетворюють службові відрядження на туристичні поїздки.

«Прозорість використання бюджетних коштів – вагома річ. До того ж, сьогодні є ряд інших важливих для країни питань, які має вирішити Парламент. Обрання нового Генпрокурора, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, залучення іноземних інвестицій, реформування освіти та медицини – першочергові завдання Уряду», – зазначив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.