Парламентарі не дозволять жителям Донського, що на Донеччині залишитися без тепла

Парламентарі не дозволять жителям Донського, що на Донеччині залишитися без тепла


Опалювальний сезон у смт. Донське, що на Донеччині під загрозою зриву. Через крадіжку металевих конструкцій із хіміко-металургійної фабрики не запустяться котельні.  Про це заявив народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Дмитро Лубінець під час виступу на брифінгу у Верховній Раді.

Нещодавно Волноваська прокуратура повідомила, що на території Волноваського району службовці хіміко-металургійної фабрики державного підприємства НДПІ «НІОХІМ» займаються розтратою державного майна.

А саме, керівник підприємства Ірина Довгалюк вивозила металеві конструкції із заводу і продавала їх як металобрухт. Правоохоронцями по вказаному факту було відкрито кримінальне провадження.

Однак, до парламентаря надійшло звернення від громадських активістів, у якому зазначається, що діючі та колишні працівники СБУ сприяють керівниці фабрики у закритті кримінального провадження. Люди занепокоєнні та вимагають  рішучих дій.

«Сподіваюся, що на нараді Мінекономрозвитку буде вирішено питання про запуск котелень і 6 тис мешканців не залишаться без тепла, або ж вирішиться питання про звільнення горе-керівника. Мешканці Донського застерігають, що вразі не вирішення ситуації, перекриють державну трасу Донецьк – Маріуполь», – зауважив парламентар.