Одеська прокуратура розслідує виявлені «Депконтролем» незаконні схеми на Одеській митниці

Одеська прокуратура розслідує виявлені «Депконтролем» незаконні схеми на Одеській митниці


Майже 7 мільйонів гривень недоотримав державний бюджет через корупційну змову посадовців Одеської митниці та низки приватних товариств. Наразі ведеться розслідування цих справ, повідомило відомство народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Максима Полякова (Народний фронт).

Як виявив свого часу народний обранець, на Одеській митниці діє корупційна схема: окремі службовці відомства при оформленні товарів занижують суми митних платежів. Зокрема, митні правила порушувалися про оформленні вантажів товариств «Веломото ЛТД», «Бестфуд» та «Г.Н.Т. Нова Трейд».

Такі «домовленості» вже коштували бюджету майже 7 млн. гривень. Інформацію парламентар передав у прокуратурі, яка і почала розслідування.

«Вказані протиправні дії завдали значної шкоди державним інтересам», – відзначили в прокуратурі за попередніми результатами розслідування.

Як відзначають у відомстві, кримінальне провадження триває, наразі проводяться слідчі та розшукові дії для повного, швидкого та неупередженого розслідування всіх обставин правопорушення.