Нові порушення з боку Нацполіції, на цей раз у Харкові

Нові порушення з боку Нацполіції, на цей раз у Харкові


На гарячу лінію «Депутатського контролю» надійшло звернення від представника директора підприємства “Ремонтне вагонне депо Куп’янськ” регіональної філії “Південна залізниця ПАТ “Укрзалізниця” щодо фактів, що можуть свідчити про порушення вимог чинного законодавства та неправомірне блокування діяльності вказаного підприємства під час проведення слідчих дій.

При цьому, з боку правоохоронців ще із листопада минулого року вживаються заходи, які неправомірно блокують діяльність підприємства. Майно і документи вагонного депо знаходяться дотепер у них під арештом. А нещодавно, у квітні, на підприємстві провели чергові безпідставні обшуки та вилучання.

У МДО «Депутатський контроль» занепокоєні цією ситуацією. Адже уповільненість та порушення принципу завдання найменшої шкоди при проведені слідчих дій призводить до фактичного простою підприємства та звільнення його працівників.

Як наслідок, від імені члена «Депконтроля» Тараса Кременя до Національної поліції України та до Генпрокуратури були направлені депутатські звернення з вимогами розібратися в даній ситуації та вжити заходів для її нормалізації.