«Не можна дозволити приватизації важливих для країни держпідприємств!», – Геннадій Кривошея

«Не можна дозволити приватизації важливих для країни держпідприємств!», – Геннадій Кривошея


Народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея під час виступу на брифінгу у Верховній Раді звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням не дозволити приватизувати низку важливих для країни держпідприємств.

Парламентар розповів, що 6 вересня на електронні адреси підприємств із сфери технічного регулювання, що знаходяться в підпорядкуванні Міністерства економічного розвитку, надійшов лист за підписом заступника директора Департаменту управління державної власності та розвитку промисловості Михайла Малашока.

У листі  до «Київського обласного науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації», «Рівненського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації» ї, «Чернівецького науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації» пропонувалося підготовити усі необхідні документи для приватизації.

«Звертаю увагу Прем’єра, що перелічені держпідприємства не знаходяться в переліку, які підлягають державній приватизації. Також, згідно закону, приватизації не підлягають об’єкти, що мають загальнодержавне значення. А ці підприємства відіграють важливу для держави роль. Тому, як голова підкомітету   з питань підприємництва та технічного регулювання  і співголова «Депконтролю» прошу, щоб ніяким чином не були приватизовані і навіть винесені на розгляд дані об’єкти», – наголосив Геннадій Кривошея

Такі підприємства прибуткові та знаходяться в кожній області нашої України, тому не можна дозволити їх приватизації.