НБУ позбавив ліцензії ТОВ «АЙ ТІ ФІНАНС»

НБУ позбавив ліцензії ТОВ «АЙ ТІ ФІНАНС»


Позавчора, 9 лютого 2016 року Національний банк України прийняв рішення відкликати ліцензію ТОВ “АЙ ТІ ФІНАНС” на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Такі дії з боку регулятора були прийняті через численні факти порушення Підприємством вимог чинного законодавства, зокрема у сфері внутрішньодержавного переказу коштів. Варто зазначити, що члени МДО «Депутатський контроль» неодноразово надсилали звернення до НБУ з проханням запобігти незаконній діяльності з боку Товариства.

«Депутатський контроль» вимагав і вимагатиме від контролюючих органів відповідної реакції на будь-які подібні випадки. Відкликання ліцензії ТОВ «АЙ ТІ ФІНАНС» – цілком справедливе рішення, яке прийняв НБУ»,  підкреслив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков.

Нагадаємо, що члени «Депутатського контролю» багато разів зверталися  до представників Нацбанку з вимогою перевірити діяльність компанії, яка працювала з відкритими порушеннями. НБУ належним чином відреагував на заяву народних депутатів, а саме: рішенням Комітету Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем від 4 лютого цього року внутрішньодержавну платіжну систему “24NONSTOP”, учасником якої є ТОВ «АЙ ТІ ФІНАНС»  виключено з Реєстру платіжних систем.

Як відомо, навіть не зважаючи на таке рішення НБУ, ТОВ «АЙ ТІ ФІНАНС», без усунення порушень у сфері внутрішньодержавного переказу кошів, подало заяву на вступ до банківської платіжної системи «FLASHPLAY», власником якої є ПАТ «Банк Фамільний». Також слід зазначити, що «Депутатському контролю» надійшла інформація, що зазначені організації можуть проводити операції переказу коштів без погодження з регулятором. У зв’язку з цим після депутатського звернення представники НБУ здійснюють перевірку діяльності банку.

«Ми не дамо нікому закривати очі на пряму чи опосередковану підтримку сепаратизму. «Депутатський контроль» вимагатиме й надалі, щоб винні понести відповідальність за свої дії згідно з чинним законодавством», – наголосив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.