Нацполіція оперативно реагує на звернення «Депутатського контролю»

Нацполіція оперативно реагує на звернення «Депутатського контролю»


За дорученням Мінаграрної політики та продовольства України Національна поліція розглянула депутатське звернення щодо можливого порушення законодавства екс-керівництвом Держінспекції сільського господарства в Одеській області. У відповіді повідомляється, що працівники Нацполіції перевіряють діяльность в установі щодо ймовірної корупційної складової. Про це поінформували народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Віктора Романюка.

До парламентаря звернувся екс-заступник начальника відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин пан Перепелиця. Він зауважив, що після призначення громадянина Руцинського О. А. на посаду начальника Управління контролю якості та садивного матеріалу, ця особа займалася збиранням хабарів та незаконним збагаченням.

Корупційні дії  Руцинського вбачаються: у терміновому проведенні апробації та атестації підпорядкованих лабораторій за особисті кошти підлеглих; вилученні службових авто, які раніше належали райдержнасіннєвим інспекціям; залякуванні підлеглих звільненням з роботи або переведенням працівника на іншу посаду у зв’язку з ліквідацією Інспекції тощо.

«Ми не могли не звернути увагу на зазначені факти. Адже ніхто немає права зловживати службовим становищем та наживатися на працівниках. Ми звернулися до Міністра аграрної політики задля перевірки інформації та проведення відповідного розслідування», – зазначив народній депутат, член МДО «Депутатський контроль» Віктор Романюк.

Крім цього, можливу протиправну діяльність пан Руцинський здійснює у зв’язку з наявністю високопоставлених покровителів та впевненості у своїй безкарності.

«Депутатський контроль» не закриває очі на незаконні дії. Тому ми просимо контролюючі органи всебічно та обєктивно дослідити викладені факти. Аби унеможливити в подальшому зловживання владою та службовим становищем, винні мають бути притягнуті до відповідальності», – зауважив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.