Нацдержслужба та ДФІ проведуть службове розслідування діяльності Голови Царичанської РДА, ініційоване «Депутатським контролем»

Нацдержслужба та ДФІ проведуть службове розслідування діяльності Голови Царичанської РДА, ініційоване «Депутатським контролем»


Державна фінансова інспекція в Дніпропетровській області розглянула звернення народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Максима Полякова щодо можливої протиправної діяльності Сергія Турського – Голови Царичанської РДА. У результаті за доручення Прем’єр-міністр України Арсенія Яценюка Національне агентство з питань державної служби створило комісію з проведення службового розслідування стосовно неправомірних дій Сергія Турського.

До складу комісії входитимуть співробітники Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Дніпропетровські та Запорізькій областях та фахівці ДФІ України.

Зауважимо, що до членів МДО «Депутатський контроль»  надходили численні скарги та звернення жителів району щодо зловживання службовим становищем паном Турським, у яких йшлося про те що одразу після призначення на посаду Голови, він чинив тиск на фермерські господарства з метою безкоштовної обробки його земельного паю.

Окрім того, під час процедури збиранні врожаю соняшнику Голова РДА встановив для всіх фермерів обов’язковий відсоток від врожаю, який вони мають йому віддавати в натуральній формі (насінням соняшнику).

Також громадяни розповіли про необґрунтований перерозподіл бюджетних коштів у сумі 2,7 млн. грн., які закладені на ремонти загальноосвітніх шкіл району. Виявилося, що замінені дерев’яні вікна на металопластикові в школах с. Китайгород та с. Ляшківка за якістю та технічними параметрами не відповідають проектній документації. Такі дії держпосадовця надали змогу отримати від підрядних організацій значні грошові «відкати».

Також є численні нарікання від мешканців району на те, що місцевою автодорожньою службою вирубуються посадки дерев, які направляються безкоштовно та бізнесові та особисті потреби батька Турського С. М.

«Ми маємо не допустити соціального вибуху в суспільстві, тому вимагаємо повного, усебічного та об’єктивного з’ясування обставин можливого вчинення посадовою особою правопорушення. «Депутатський контроль» і надалі співпрацюватиме з громадою, аби в подальшому унеможливити зловживати службовим становищем», – зазначив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.