Народні депутати акцентують увагу на проблемі відсутності фінансування українських міст

Народні депутати акцентують увагу на проблемі відсутності фінансування українських міст


Сьогодні під час брифінгу у Верховній раді України, народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея закликав віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка виділити кошти з держфонду регіонального розвитку для міста Богуслав, що на Київщині. Адже сьогодні цей населений пункт з великим історичним минулим страждає через відсутність фінансування.

Нині, в Богуславському районі є перспектива створення міських громад. Тому, принципово важливим залишається розбудова й відновлення цього регіону.

«Я разом з колегами вже звертав увагу на проблеми, повязані з фінансуванням Богуславщини. Цьому місту більше 1000 років, і за останній період взагалі не виділялося коштів на його розбудову та підтримку життєдіяльності важливих об’єктів. Члени «Депутатського контролю» і вся громада Богуслава сподівається на те, що місто буде врятовано», – підкреслив народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея.

Також парламентар зазначив, що до об’єднання надійшла низка звернень від інших голів сільських та міських рад, представників райдержадміністрацій з проханням виділити кошти й включити їх до державного фонду регіонального розвитку.

Під час виступу Геннадій Кривошея  також додав, що «Депутатський контроль» і надалі вимагатиме від профільних міністерств та місцевих чиновників сприяти розбудові інфраструктури міст не лише в Київської області, а й загалом по Україні.