Нардепи Депконтроля – лідери по кількості виконаних зобов’язань

Нардепи Депконтроля – лідери по кількості виконаних зобов’язань


Представники МДО «Депутатський контроль» на Запоріжжі – Ігор Артюшенко та Сергій Валентіров – є лідерами серед місцевих народних депутатів за кількістю виконаних зобов’язань перед виборцями. Оцінку їх діяльності робили журналісти.

Згідно цього аналізу, у Ігоря Артюшенка найбільша кількість виконаних обіцянок в порівнянні з іншими нардепами. Серед них – підвищення зарплатні медпрацівникам, підтримка ініціативи Прем’єр-Міністра про підняття мінімальної зарплатні, сприяння проведення ремонту внутрішньоквартальних доріг, сприяння реконструкції будівлі Запорізької філармонії, підтримка талановитих запорізьких спортсменів та багато іншого.

Загалом, 87% взятих на себе зобов’язань у Ігоря Артюшенка знаходяться на теперішньому контролі, з яких більше половини вже виконано.

У Сергія Валентірова 38% зобов’язань вже виконано, ще 57% – в процесі виконання. У нього – тверде друге місце в Запорізькій області.

Слід зазначити, що нещодавно Ігор Артюшенко увійшов в ТОП-5 реформаторів України (за даними незалежної платформи VoxUkraine). Також раніше даний парламентар посів перше місце у рейтингу активності нардепів від Запорізької області за рейтингом громадянської мережі ОПОРА.