НАБУ проводить досудове розслідування відносно одного з керівників відділу ДСЕК Головатого

НАБУ проводить досудове розслідування відносно одного з керівників відділу ДСЕК Головатого


Національне антикорупційне бюро України здійснює досудове розслідування кримінального провадження відносно заступника Директора департаменту ДСЕК Сергія Головатого. У відповіді на звернення народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Віктора Романюка також повідомляється, що підозрюваного Головатого С. М. відсторонено від займаної посади.

Нагадаємо, що раніше парламентар звертався до Президента України, Прем’єр – міністра, Генерального прокурора, Голови Ради нацбезпеки та Національного антикорупційного бюро з проханням забезпечити повне та об’єктивне розслідування кримінального провадження щодо мережі агентів Російської Федерації та території України, зокрема Головатого С. М.

«Ця особа працює не на благо українського народу, а навпаки для розвалу суверенітету та обороноздатності нашої держави. Тому ми вимагали усунення від виконання службових обов’язків усіх причетних до діяльності Держслужби експортного контролю осіб, які наносять збитків нашій державі», – зауважив народний депутатчлен МДО «Депутатський контроль» Віктор Романюк.

Зауважимо, що ще 9 грудня минулого року правоохоронці затримали заступника директора департаменту державної експертизи Сергія Головатого під час отримання хабара у розмірі 250 тис. дол. Таку суму чиновник вимагав від представника комерційної структури за видачу ліцензії на експорт продукції.

«Задля збереження цілісності та порядку в державі «Депутатський контроль» вимагає від контролюючих органів проводити досудове розслідування відкрито, прозоро та неупереджено, аби винні особи були притягнені до встановленої законом відповідальності», – підкреслив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.