МВС розпочало досудове розслідування проти www.versii.com щодо наклепу на Максима Полякова

МВС розпочало досудове розслідування проти www.versii.com щодо наклепу на Максима Полякова


Печерське управління ГУМВС України розпочало досудове розслідування щодо невідомих осіб, які поширили на сайті www.versii.com недостовірну інформацію про народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Максима Полякова.

Зокрема, у матеріалі зазначено, що «нардеп Поляков отримав хабар у розмірі $300 тис. від одеських контрабандистів за дискредитаційну кампанію проти глави Одеської митниці». У своєму зверненні до МВС України, парламентар зазначив, що така інформація є наклепом та може кваліфікуватися як незаконний вплив на народного депутата з метою умисного перешкоджання своїх повноважень. «Я як народний депутат України проводжу активну діяльність з протидії корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування. За результатами такої діяльності виявлено ряд правопорушень на  митниці, а корупціонери, руками продажних ЗМІ, перешкоджають вести антикорупційну боротьбу», – наголосив Поляков.

Нагадаємо, 28 травня Максим Поляков подав позовну заяву до суду на Інтернет-видання «Версії» за наклеп про отримання хабара від одеських контрабандистів. Він вимагає відшкодування моральної шкоди у розмірі 300 тис. за захист честі, гідності та ділової репутації. За словами парламентаря, кошти підуть на реформування митної служби України.