Ірина Сисоєнко: “Зараз для України дуже важливо створити новий імідж на світовій арені”

Ірина Сисоєнко: “Зараз для України дуже важливо створити новий імідж на світовій арені”


На брифінгу у Парламенті народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Ірина Сисоєнко звернула увагу на важливості налагодження співпраці України з Об’єднаними Арабськими Еміратами. Тому нещодавно була створена депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з ОАЕ на чолі з Іриною Сисоєнко, до якої входять 22 парламентарі з різних фракцій.

За словами народної обраниці, співпраця з цією країною допоможе залучити інвесторів, які позитивно налаштовані розвивати необхідні для України технології.  Наша держава цікава для представників ОАЕ своїм досвідом  у енергетичній сфері, торгівлі, аграрному секторі та галузі авіабудівництва.

«Зараз для України дуже важливо створити новий імідж на світовій арені. Ми будемо боротися за лідерські позиції у сфері медичного туризму. Протягом останніх років саме до нас з ОАЕ приїжджають пацієнти на лікування. Стоматологія, офтальмологія, лікування ДЦП, серцева хірургія   –  це ті напрямки медицини, що розвинені на високому рівні в Україні», – додала Ірина Сисоєнко.

Парламентар зауважила, що ще однією з пріоритетних сфер для ефективної та взаємної співпраці, звісно, є  бізнес. Група дружби намагається зробити все можливе, аби Україна стала інвестиційно привабливою для арабських країн.

«На разі, не менш важливим завданням залишається ознайомлення представників ОАЕ з впливовими українськими бізнесовими організаціями, встановлення тісного дипломатичного контакту та залучення потрібних інвестицій до України. Головний стрижень, на якому має ґрунтуватися співпраця між двома країнами – це, перш за все, бізнес зв’язки», – зазначив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.