МДО «Депутатський контроль» вимагає від мера Києва Віталія Кличка провести перевірку законної діяльності кіосків державних лотерей

МДО «Депутатський контроль» вимагає від мера Києва Віталія Кличка провести перевірку законної діяльності кіосків державних лотерей


14 січня у Верховній Раді України відбувся брифінг співголови МДО «Депутатський контроль», народного депутата України Геннадія Кривошеї (фракція «Народний фронт») щодо незаконного функціонування державних лотерей та корупційної складової діяльності ТОВ «М.С.Л.».

Напередодні парламентарій здійснив перевірку кіосків державних лотерей ТОВ «М. С. Л.» біля станції метро «Театральна» на наявність відповідної ліцензії. Надані співробітницею кіоску документи підтвердили, що держлотерея вже протягом десяти місяців працює незаконно, бо термін дії ліцензії закінчився ще в березні 2014 року. Відтак, весь цей час  вони отримують прибуток злочинним шляхом та не сплачують податки.

Так, міжфракційне депутатське об’єднання «Депутатський контроль» вже неодноразово піднімало це питання. На сьогодні членами МДО підготовлено відповідний законопроект, основне завдання якого – забезпечити прозорість надходження коштів від державних лотерей. За словами народного депутата Геннадія Кривошеї, жодних чеків та квитанцій за продаж лотерейних квитків у перевірених кіосках не видають, тож податкова не розуміє, скільки коштів має надходити до державного бюджету. Найближчим часом цей проект закону буде зареєстрований і поданий на розгляд народних депутатів.

Варто зазначити, що лише в місті Києві знаходиться майже 300 кіосків державної лотереї ТОВ «М.С.Л». Як виявилося, вони працюють в тимчасових спорудах і без відповідних дозвільних документів. А це означає, що бюджет столиці також недоотримує кошти. Відтак, члени МДО «Депутатський контроль» звертаються до міського голови м. Києва Віталія Кличка з вимогою провести перевірку законної діяльності кіосків державних лотерей. Відповідне депутатське звернення буде надіслано до кінця поточного тижня.

+ There are no comments

Add yours