МДО «Депутатський контроль» разом з громадськістю та представниками ЗМІ контролюватиме судове засідання чиновника-корупціонера

МДО «Депутатський контроль» разом з громадськістю та представниками ЗМІ контролюватиме судове засідання чиновника-корупціонера


Міжфракційне депутатське об’єднання «Депутатський контроль» отримало звернення від представників трудового колективу клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» щодо грубих порушень законодавства, допущені адміністрацією «КМКОЛ «ЦМХО», яку очолював головний лікар, а нині виконувач обов’язків Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні “Центр мікрохірургії ока” – Сергій Риков. Він дискримінував себе фінансовими махінаціями, в тому числі завищенням цін для пацієнтів, за що був звільнений з посади за результатами роботи Комісії з проведення перевірки.

10 лютого о 12.30 відбудеться засідання Білоцерківського міськрайонного суду Київської області (суддя Подрєзова Г.О.), на якому розглядатимуть цивільний позов Рикова С.О. до Департаменту охорони здоров’я Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про незаконне та безпідставне  звільнення його з посади головного лікаря “Центру мікрохірургії ока». Скасування  наказу про звільнення, поновлення на посаді та стягнення моральної шкоди.

Також 10 лютого об 11.30 під стінами Білоцерківського міського суду відбудеться акція протесту. Представники трудового колективу “Центру мікрохірургії ока” вимагатимуть аби суд не допустив незаконного повернення на посаду  екс – головного лікаря Сергія Рикова.

За висновками юристів, ймовірно, на засіданні 10.02.2015  справа буде вирішена по суті.  Якщо  розгляд справи завершиться поновленням Рикова С.О.  на посаду керівника КМКОЛ «ЦМХО» і його допустять до негайного виконання, воно одразу вступить в дію,  а наслідки для клінічної лікарні та її працівників будуть непередбачені.

Відтак МДО «Депутатський контроль» ініціює присутність  народних депутатів  України на судовому засіданні 10.02.2015 аби не допустити прийняття неправомірних та упереджених рішень. Також закликаємо представників ЗМІ розібратися у ситуації та висвітлити проблему для громадськості. Зі свого боку ми гарантуємо надання ексклюзивної, об’єктивної та достовірної інформації.

Адреса Білоцерківського міського суду: м. Біла Церква, вул. Турчанінова, буд. 7

+ There are no comments

Add yours