МДО «Депутатський контроль» пропонує Президенту України доручити органам влади використовувати лише державні банки


Члени міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» звернулися до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з проханням рекомендувати всім органам державної влади, а також всім суб’єктам господарювання, що засновані на державній власності, використовувати у своїй діяльності лише державні банківські установи.

Парламентарі обурені тим, що наразі державні структури співпрацюють з банківськими установами, які належать Росії, що в свою чергу чинить негативний вплив на безпеку держави та опосередковано здійснює підтримку тероризму та російської агресії.

Відповідне звернення підписали народні депутати – Максим Поляков, Геннадій Кривошея, Віктор Романюк (фракція «Народний фронт»), Степан Барна («Блок Петра Порошенка») та Вадим Івченко (фракція ВО «Батьківщина»).

Поштовхом до звернення послугував той факт, що 27 січня парламент підтримав Постанову «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних  Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором».

Таким чином Україна закликає міжнародних партнерів вжити відповідних заходів до Росії, яка підтримує тероризм та створює перепони на шляху налагодження  миру в нашій державі, а сама й надалі продовжує економічну співпрацю з державою-агресором.

Відтак, члени міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» з метою захисту державних інтересів, територіальної цілісності України та її незалежності подали на реєстрацію законопроект, який категорично забороняє органам державної влади співпрацювати з недержавними банківськими установами.

+ There are no comments

Add yours