МДО «Депутатський контроль» поповнює лави: членами антикорупційного об’єднання стали ще два народні депутати

МДО «Депутатський контроль» поповнює лави: членами антикорупційного об’єднання стали ще два народні депутати


До МДО «Депутатський контроль» приєднались ще два народні обранці – Дмитро Лубінець (фракція «Блок Петра Порошенка») та Сергій Євтушок (фракція «ВО Батьківщина») .

Дмитро Лубінець веде боротьбу на Сході країни. Паралельно приєднався до «Депутатського контролю» задля перемоги на двох фронтах –зовнішньому – Росія і внутрішньому – корупція.

Пан Дмитро родом з Донеччини, наразі захищає рідне місто Волноваха.  Має дві освіти: здобув кваліфікацію спеціаліста з міжнародних відносин, а також спеціаліста з правознавства.  Був депутатом Волноваської міської ради, а з 2014 став народним депутатом України 8-го скликання від партії «Блок Петра Порошенка».

Інший депутат – Сергій Євтушок – має кілька вищих освіт: навчався в Томському вищому військовому командному училищі зв’язку, має диплом спеціаліста з маркетингу, а також закінчив магістратуру з державного управління. Парламентар зізнається, що його дитяча мрія – здобути вищу освіту, так як у його сім’ї ніхто її не має. Зараз очевидно, що свою мрію він навіть перевиконав: адже крім трьох вищих освіт, має ще й науковий ступінь. І хоч здобував освіту не на рідній Рівненщині, все ж таки повернувся до дому і вирішив на практиці застосовувати здобуті знання та навички. Був депутатом Сарненської міської ради . Пізніше – міським головою. У 2014 року очолив Сарненську райдержадміністрацію. А у жовтні минулого року став Народним депутатом України.

Сергій Євтушок був активним учасником Майдану. Хоч не стояв у самообороні, проте приїжджав з місцевими депутатами, допомагав мітингувальникам продуктами, транспортом, також матеріально підтримував тих, хто хотів потрапити з Рівненщині до столиці на Майдан. Вже після Революції гідності зрозумів, що корупція в Україні не щезла, а, навпаки, – тільки набрала обертів. У результаті, вирішив приєднатися до антикорупційної боротьби. «Декілька місяців пильно слідкував за діяльністю ще молодого об’єднання «Депутатський контроль» і зрозумів, що маю ідеї щодо подолання корупційної хвороби. У команді «Депконтролю» реалізувати їх буде», – зазначив парламентар.

Чому Ви вирішили стати на шлях антикорупційної боротьби?

Корупція – найгостріша внутрішня проблема України. Вона стоїть на рівні з війною. Я думаю ,що антикорупційна боротьба – це пріоритетний напрямок. Подолаємо корупцію –  побудуємо міцну економіку, отримаємо незалежність від зовнішнього агресора. Тоді ми зможемо інтегруватись до Європи.

Я бачу, що члени МДО «Депутатський контроль» – спеціалісти у різних галузях, які оперативно реагують на звернення громадян, застосовуючи увесь інструментарій, що є у них в арсеналі .

Чому Ви вирішили стати членом МДО «Депутатський контроль»?

Головне – це мета обєднання: допомогти державі побороти корупцію. Якщо діяльність «Депконтролю» зможе знищити бодай одну корупційну складову, вважатиму це перемогою. До антикорупційної роботи потрібно долучитися всім принциповим українцям, які вболівають за майбутнє держави. Адже спокуса швидко і легко збагатитись, навіть після Революції Гідності, – залишається сильною. Це необхідно викорінювати.

Ви – член комітету Верховної Ради з питань транспорту. Які проблеми у цій галузі, та яка корупційна складова тут існує?

Транспорт – галузь, яка уособлює дуже багато напрямків: авіакомпанії, залізниці, громадські, вантажні перевезення, автотранспорт, будівництво доріг, судна, кораблі. У галузі транспорту у державі дуже багато проблем. Але основна – проблема монополії, яка дає можливість одній людині заробляти великі кошти, без розвитку галузі в цілому.

Що все ж таки заважає Україні подолати корупцію?

Система, яка формувалась роками, не може сама себе перевантажити. Є певні кроки влади у напрямку її змінити, але мені вони видаються дитячими. На противагу, нам потрібно сформувати свою систему, над якою працюватиме народ, депутати, чесні чиновники. Коли у роботі включаться усі сегменти – можна буде говорити про боротьбу.