Максим Поляков: “Юрій Шеремет зустрічався в ОАЕ з контрабандистом Альперіним”

Максим Поляков: “Юрій Шеремет зустрічався в ОАЕ з контрабандистом Альперіним”


Член МДО “Депутатський контроль”, народний депутат України Максим Поляков звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Державної прикордонної служби з проханням перевірити інформацію про зустріч начальника Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України Юрія Шеремета з Вадимом Альперіним.

За його даними, “22 листопада 2016 року в Об’єднаних Арабських Еміратах відбулася зустріч … Шеремета Ю.В. з відомим контрабандистом Альперіним”. Вадим Альперін  –  ізраїльський бізнесмен українського походження, деякі ЗМІ називають його “королем одеської контрабанди”.

Представник Депконтролю попросив у прикордонників надати інформацію щодо перетинів державного кордону у 2016 році  Ю. Шереметом та громадянином В. Альперіним із зазначенням дат таких перетинів, пунктів прикордонного контролю і пропуску через державний кордон України та пунктів призначення.

“Характерно, що зустрiч вiдбувалась в ОАЕ, в ресторанi, де вартiсть вечерi дорiвнює мiсячнiй заробiтнiй платi згаданої особи. Варто поцікавитись хто оплатив вечерю, і тут уже назріває наступне питання: чи може особа, уповноважена на виконання функцій держави, харчуватися за рахунок контрабандиста? А якщо чиновник Шеремет Ю.В. оплатив свою вечерю у розмірі місячної зарплати сам, то яким чином він дістався до ОАЕ? Яким класом летів, в якому готелі зупинився і за які кошти? Але найцікавіше все-таки дізнатися подробиці цієї “випадкової” зустрічі”, – повідомив Поляков на своїй сторінці у Facebook.

Він закликав Шеремета відповісти на ці питання, а також звернувся до прем’єр-міністра України з вимогою провести розслідування і негайно звільнити Шеремета із займаної посади.