«У справі ДАК «Хліб України» проти ТОВ «КХП Тальне» відбулись перші суттєві зрушення», – Максим Поляков

«У справі ДАК «Хліб України» проти ТОВ «КХП Тальне» відбулись перші суттєві зрушення», – Максим Поляков


Вчора Київський апеляційний господарський суд скасував ухвалу Господарського суду Черкаської області щодо призначення розпорядником майна Дочірнього підприємства ДАК “Хліб України” “Тальнівського комбінату хлібопродуктів” арбітражного керуючого Лагутіна. Він почав розпродавати майно підприємства, не дочекавшись остаточного судового рішення, і не повідомивши про це органи управління.
Член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков (фракція «Народний фронт»), який був присутній на засіданні Вищого господарського суду зауважив: «Головуюча суддя Гарник Людмила Леонідівна своїм рішенням забезпечила можливість першого етапу повернення найбільшого експортера борошна «Тальнівський КХП» у державну власність. Відчуваються поступові зміни на краще у нашій країні та позитивні зрушення у суддівській системі».

Нагодаємо, Тальнівський Комбінат хлібопродуктів – найбільше в Україні підприємство, що займається переробкою борошна, експортує за кордон 22% від виробленого борошна в Україні – було вкрадене та незаконно передане у приватні руки відомому одіозному бізнесмену-рейдеру Черкаської області Олександру Короткову, який судиться з державною компанією ДАК «Хліб України» щодо долі Тальнівського КХП. Перед переведенням підприємства у приватну власність Короткова “Хліб України” банкрутували. І депутат його викупив за 17 мільйонів гривень. Тоді як, за експертними оцінками, вартість компанії становить 200 мільйонів.