Максим Поляков розповів про справжні причини його переслідування

Максим Поляков розповів про справжні причини його переслідування


Про це народний депутат написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Висловлюю власну точку зору щодо окремих аспектів сфабрикованої справи НАБУ проти мене», – написав нардеп, зазначивши, що, по-суті не існує «справи Полякова».

За його словами, це – вигадана НАБУ історія, із залученням агента – гр. Сивокінь К.С., яка під виглядом представника іноземної компанії, мала налагодити довірливі відносини з помічниками народних депутатів України та народними депутатами з метою спровокувати їх на вчинення злочину.

«Я не маю жодного відношення ані до бурштину, ані до бурштинового бізнесу, ані до законопроектів у цій сфері. Адже входжу до Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності, – наголосив депутат. – Підписані мною, як народним депутатом України, законопроекти стосувалися внесення змін до Митного та Податкового кодексу щодо промислового обладнання. Це не були законопроекти у сфері бурштину».

Крім того, за словами Максима Полякова, предмет інкримінованого йому злочину виражений у сумі 7,5 тис. доларів США, відомості про подальшу долю яких відсутні у матеріалах провадження.

«Немає жодної інформації про те, що я отримував ці кошти, – підкреслив нардеп. Крім того, навіть прокуратура стоїть на позиції того, що до вилучених у іншого депутата коштів я не маю жодного відношення.

Максим Поляков також розповів, яким чином НАБУ «діставало докази» проти нього.

«Історія з телефонами у даній справі виглядає, як невдала спроба прив’язати моє прізвище до вказаних вище коштів у сумі 7,5 тис. доларів. Невдала, тому що НАБУ втратило зв’язок з цими коштами, коли нібито їх отримала моя помічниця – Любонько Т.В. Тому, порушуючи всі можливі процесуальні вимоги щодо порядку їх документування через 7 місяців НАБУ вигадало історію з телефонами. Працівники НАБУ здійснили напад на мою дружину, силою відібравши в неї телефон», – пише нардеп, зазначаючи, що  за фактом розбійного нападу працівниками НАБУ на його дружину відкрито кримінальне провадження № 12017100100007383 від 19.06.2017 р.

Максим Поляков вважає, що НАБУ також умисно вмонтувало до подання по ньому прізвище іншого депутата.

«До подання по мені прізвище іншого депутата – умисно вмонтовано лише через те, що НАБУ вважає зібрані матеріали по останньому більш переконливими», – наголошує він.

«Крім того, за рік оперативно-розшукової справи, агенту жодного разу так і не вдалося зафільмувати спільну зустріч за моєю участю, що є красномовним свідченням моєї відсутності у вказаній історії», – додає нардеп.

Нагадаємо, Максим Поляков заявив, що  справа проти нього сфабрикована через особисту помсту з боку Директора НАБУ Ситника А.С., якого, починаючи з липня 2015 року, він неодноразово звинувачував у корупції та зловживанням владою і службовим становищем. А саме, за те, що за зверненням Міжфракційного депутатського об’єднання “Депутатський контроль”, членом є Максим Поляков, відкрито кримінальне провадження № 42015000000001674 за ч. 1 ст. 364 КК України у зв’язку з тим, що Ситник їздив зі своєю дружиною до м. Лондон за державні гроші (відповідь Першого заступника Генерального прокурора України Севрука Ю.Г. № 04/7/1-720вих-15 від 10.08.2015 р.).

«Це політичне замовлення, пов’язане також з моєю викривальною діяльністю щодо протиправних дій Саакашвілі, Угулави та Сакварелідзе. Адже, загальновідомо, що НАБУ насправді керує грузинська мафія, члени якої працюють поза законом», – вважає депутат.

«Ну от заплямували репутацію Полякову. А що ж далі? Що з бурштином? Може перестали добувати незаконним способом? Чи може перестали “заносити” кому слід, як заносили десятками років? Може не тих НАБУ спіймали… Причому зробили це свідомо. Це називається “операція під прикриттям”. Зрозуміло, що виділені НАБУ з Державного бюджету більше 773 млн .грн потрібно відпрацьовувати. Але, чи потрібні нашій країні такі антикорупційні органи?» – резюмує Максим Поляков.

Як повідомлялося, Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України у своєму рішенні визнав подання ГПУ недостатньо обґрунтованими. Також Комітет звернувся до ГПУ з вимогою розслідувати дії працівників НАБУ, які вчинили злочин з провокацією підкупу. Згодом за ч. 2 ст. 370 КК України ГПУ відкрито кримінальне провадження за фактом провокації підкупу, вчиненого працівниками НАБУ відносно народного депутата України Максима Полякова.